Masowe szczepienia na "Sokole"

Sokół

Dziś rozpoczęły się zapisy na szczepienia, które od wtorku, 11 maja będą przeprowadzane w budynku Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Pilźnie. Obiekt będzie pełnił funkcję Punktu Szczepień Masowych. Szczepienia przeciw COVID-19 poprowadzi Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Pod Jesionem” dra n. med. Pawła Nalepy. Wspomniany podmiot leczniczy podpisał porozumienie z Gminą Pilzno i przedstawił dokument w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim na wykorzystanie budynku „Sokoła”, jako punktu szczepień.

Rejestracja na szczepienia możliwa jest na 3 sposoby:

  • poprzez osobiste uzgodnienie terminu szczepienia w punkcie szczepień mieszczącego się "na SOKOLE" w godzinach jego pracy
  • telefonicznie pod numerem telefonu 729 835 764
  • poprzez infolinię lub stronę internetową "szczepimy się"

 

Do rejestracji potrzebne jest podanie numeru PESEL i numeru telefonu,  najlepiej komórkowego.

- Szczepienia rozpoczynamy we wtorek 11 maja od  godziny 9 według kolejności zapisywania się chętnych. Uprawnieni do szczepienia są wszyscy pełnoletni mieszkańcy. Każdej osobie służymy wyjaśnieniami na pojawiające się u Was  wątpliwości. Prosimy, w trosce o Wasze zdrowie o odpowiedzialne podejście do szczepień - informuje kierownik punktu szczepień dr n. med. Paweł Nalepa.

Początkowo planowano, że masowe szczepienia będą się odbywać w „Aptece na Węgierskiej”, jednak obiekt „Sokoła” gwarantuje bardziej komfortowe i bezpieczniejsze warunki do przeprowadzenia tego typu akcji.