Nie wyrzucaj, a wrzucaj

Serce Pilzno

Czerwone serce na nakrętki stanęło przy Przedszkolu Publicznym w Pilźnie. Klub wolontariatu działający w placówce od kilku lat zajmuje się zbiórką nakrętek dla potrzebujących dzieci z naszej gminy. Dlatego zrodził się pomysł, aby taki pojemnik stanął również i przy przedszkolu. Nakrętki są zbierane w celach charytatywnych. W prosty sposób można wspierać ochronę środowiska, a przede wszystkim potrzebujące dzieci. Do pojemnika można wrzucać wszystkie nakrętki po wodzie mineralnej, napojach, sokach, butelkach z chemią gospodarczą i kosmetykami.

- Serdeczne podziękowania kierujemy do Przedsiębiorstao Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych Kruszgeo SA w Rzeszowie oraz kierownik Zakładu Eksploatacji Kruszywa STRZEGOCICE II Andrzeja Wadas za podarowanie pojemnika do naszego przedszkola - dziękują dyrektor Halina Piątek, koordynator Przedszkolnego Klubu Wolontariatu Sylwia Wnęk oraz cała społeczność przedszkola.

Zdjęcia