W niedzielę rajd w Zwierniku

Rajd Stomil

Już w najbliższą niedzielę, 16 października w Zwierniku odbędzie się Rajd Super Sprint "STOMIL" o Puchar Burmistrza Miasta Pilzna organizowany przez Automobilklub Stomil w Dębicy. Wyścig w Zwierniku odbędzie się w ramach 7. Rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super Sprincie 2022 oraz 4. Rundy Mistrzostw Galicji w Super Sprincie 2022. Oficjalny start zaplanowany został na godz. 11. Drugi przejazd rozpocznie się o godz. 12, a trzeci o 13.

W trakcie trwania imprezy droga od kościoła w Zwierniku w kierunku Zagórza będzie wyłączona z ruchu od godziny 10.30 do godziny 17.00 W przypadku nagłego zdarzenia np. pilnego wyjazdu z domu należy powiadomić organizatora rajdu dzwoniąc pod nr tel. 501 656 870 na pół godziny przed zamiarem wyjazdu. Organizatorzy imprezy apelują też do wszystkich, szczególnie do kibiców zgromadzonych przy trasie przejazdów, o zachowanie ostrożności.