Wielkanocna akcja pomocy

Pomoc wielkanocna

Z okazji świąt wielkanocnych Burmistrz Pilzna wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pilźnie po raz kolejny przygotowali paczki żywnościowe dla osób samotnych i potrzebujących z terenu gminy Pilzno. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Pilźnie, stosując pełen reżim sanitarny, dostarczyli podarunki do domów swoich podopiecznych. Z takiej formy pomocy skorzystało 26 rodzin.

- Dzięki przyłączeniu się do tegorocznej akcji ludzi o dobrym sercu oraz zaangażowaniu materialnym nasz projekt powiódł się. Składamy serdeczne podziękowania naszym lokalnym firmom: Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego "Taurus", Piekarnia A.M.A. Dropińscy, Pracownia Cukiernicza "Marta" Stanisław Palej, Delikatesy "CEZAR" Strzegocice.