Paczki na święta

Paczki

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, Ośrodek Pomocy Społecznej w Pilźnie przy patronacie Burmistrza Pilzna oraz przy wsparciu ludzi dobrej woli przygotował 30 paczek świątecznych dla osób samotnych, potrzebujących wsparcia z terenu naszej gminy.

W każdej paczce znajdowały się artykuły spożywcze takie jak: cukier, konserwy, ciasta, olej, makarony, herbata, kawa zbożowa, czekolada, miód, dżemy, konserwy rybne itp. Uczestnicy ŚDS w Parkoszu przyłączyli się do naszej akcji i przygotowali własnoręcznie wykonane kartki świąteczne z życzeniami. Do każdej kartki dołączono opłatek wigilijny, jako symbol pojednania i przebaczenia, znakiem przyjaźni i miłości.

- Serdeczne podziękowania chcielibyśmy złożyć naszym lokalnym przedsiębiorcom: Kufelek. Hurtownia GS Samopomoc Chłopska, Piekarnia A.M.A. Dropińscy, Desoń D.W. Cukiernia s.c., Delikatesy Cezar Strzegocice, prezesowi firmy TAURUS  Sp. Z o.o Stanisławowi Jaroszowi oraz prezesowi firmy STEK-ROL Andrzejowi Barszczowi (Sieć Handlowa Jubilatka), którzy jak co roku okazali wielkie serce i wsparcie materialne naszej akcji - podkreślają pracownicy OPS.