Mirosław Miczek Wiceburmistrzem Pilzna

W dniu dzisiejszym Burmistrz Pilzna Tadeusz Pieczonka podjął decyzję dotyczącą wyboru swojego zastępcy! Nowym Wiceburmistrzem Pilzna będzie Mirosław Miczek. Swoją stanowisko obejmie już jutro.


Mirosław Miczek ma 38 lat, pochodzi i mieszka w Łękach Dolnych. Jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci. Z wykształcenia ekonomista. Ukończył studia w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie o specjalizacji rachunkowość i zarządzanie finansami. Zawodowo zajmuje się rolnictwem. 


Jest doświadczonym samorządowcem i działaczem społecznym. Od 2018 roku jest Sołtysem Łęk Dolnych oraz Radnym Rady Miejskiej w Pilźnie. W tegorocznych wyborach również otrzymał mandat Radnego. Od 2016 roku pełni funkcję członka zarządu @OSP KSRG Łęki Dolne (w latach 2016-2018 Prezes Zarządu). Znany ze swej skuteczności i wyjątkowej umiejętności organizacji pracy czego niejednokrotnie dowiódł. 


Co o swoim zastępcy mówi Burmistrz Pilzna Tadeusz Pieczonka?


- Mirek,  mimo młodego wieku, jest człowiekiem bardzo odpowiedzialnym i zdeterminowanym w dążeniu do celu, który wiele oczekuje od samego siebie i w swoich działaniach wysoko „zawiesza poprzeczkę”. Cenię go za wiarygodność, uczciwość, otwartość na dialog, a przede wszystkim wysokie standardy etyczne. Jestem przekonany, że powierzając mu funkcję Wiceburmistrza zyskam nie tylko lojalnego współpracownika, ale również doskonałego profesjonalistę, z którym będziemy tworzyć zgrany duet.

Zdjęcia