Super Sprint o Puchar Burmistrza Pilzna

Rajd

W niedzielę, 1 października na odcinku drogi gminnej relacji: Łęki Górne – Łusie – Zwiernik odbędzie się rajd samochodowy „SUPER SPRINT O PUCHAR BURMISTRZA PILZNA  ZWIERNIK - ŁUSIE 2023”. Jest kolejna eliminacja 9. Rundy Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super Sprincie 2023 oraz 5. Rundy Mistrzostw Galicji w Super Sprincie 2023.

Impreza będzie się składać z 3 przejazdów próby sprawnościowej z pomiarem czasu. Do łącznego wyniku osiągniętego w imprezie wliczone zostaną wyniki uzyskane na wszystkich przejazdach próby sprawnościowej. Start rajdu nastąpi o godz. 11.00.  Organizatorem imprezy przy współudziale Gminy Pilzno jest Automobilklub Stomil w Dębicy. Uprzejmie prosimy w dniu imprezy do stosowania się poleceń Policji i służb porządkowych organizatora oraz oznakowania dróg. W załączeniu mapka sytuacyjna imprezy. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i kibiców na trasę rajdową!